Zabieg na zniszczone, szorstkie, przemarznięte dłonie

Krok pierwszy

Kąpiel dłoni w aromatycznej kuli kąpielowej z ekstraktem z jabłka– czas 10 minut

Wrzuć połowę kuli do miski z ciepłą wodą i zanurz w niej dłonie. Miska powinna być na tyle duża aby dłonie swobodnie się w niej mieściły (o pojemności około 3-4 litry). Oleje zawarte w kuli, ryżowy i migdałowy, nawilżą i natłuszczą skórę dłoni, kwasek cytrynowy rozjaśni drobne przebawienia. Musowanie kuli spowoduje delikatny masaż dłoni a ulubiony zapach kuli wpłynie korzystnie na samopoczucie. Po kąpieli osusz dłonie ręcznikiem

Krok drugi

Wykonaj Peeling dłoni delikatnym peelingiem z mlekiem oślim Aspar. Wykonuj koliste ruchy masując wierzch dłoni, przestrzenie między palcami oraz palce. Spłucz peeling ciepłą wodą i osusz ręce.

Krok trzeci

Zapal masło do masażu Aspar, poczekaj aż trochę się roztopi, zgaś knot, sprawdź temperaturę masła i wylej niewielką ilość na dłoń. Delikatnie wmasuj masło w skórę w całą powierzchnię dłoni. Zalecamy wykonywanie zabiegu raz w tygodniu. Dłonie mocno zniszczone, przemarznięte po długim przebywaniu na mrozie bez osłony powinny być poddawane zabiegowi pielęgnacyjnemu dwa razy w tygodniu , aż do uzyskania widocznej poprawy kondycji skóry rąk.