Brilli Ante – Diamentowa kuracja przeciwstarzeniowa

Krok pierwszy

Kąpiel oczyszczająco – relaksująca. Ten etap zacznij od zapalenia świec w całej łazience aby się odprężyć i wyciszyć… Napełnij wannę ciepłą wodą (temperatura około 37-38°C) i wsyp do niej pół saszetki (około 50g) soli Himalajskiej do kąpieli lub jeśli wolisz przygotuj najpierw roztwór soli w osobnym naczyniu zalewając ją gorącą wodą aby szybciej się rozpuściła, wlej roztwór do wanny i ciesz się chwilą relaksu… Kąpiel powinna trwać 20 – 30 minut, w tym czasie Twoja skóra oczyści się z toksyn a minerały zawarte w soli Himalajskiej zdążą w nią wniknąć. Minerały takie jak wapń, magnez, fosfor, potas, sód korzystnie wpłyną na wygląd skóry, złagodzą podrażnienia i stany zapalne skóry, poprawią jędrność skóry. Podczas kąpieli ciała możesz również przygotować w małej miseczce kąpiel do twarzy, w tym celu łyżeczkę soli zalej szklanką ciepłej ale nie gorącej wody, weź mały ręcznik i wykonuj okłady skóry twarzy. Skóra twarzy oczyści się i odpręży.

Krok drugi

Po kąpieli wykonaj delikatny peeling całego ciała peelingiem z drobną różową solą himalajską Brilli Ante. Wykonuj koliste ruchy, masując skórę. Peeling oczyści ją z martwych komórek, oraz zanieczyszczeń. Po wykonaniu peelingu opłucz i osusz skórę.

Krok trzeci

Skórę twarzy przemyj Tonikiem z diamentami odpowiednim do Twojego typu skóry. Tonik wyciszy i uspokoi ją po okładach solnych, zamknie pory skóry a diamenty rozświetlą ją oraz zadziałają stymulująco, co przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem wpłynie korzystnie na opóźnienie procesu starzenia się skóry.

Krok czwarty

Następnie nałóż na skórę serum do twarzy z diamentami Brilli Ante odpowiednie dla Twojego typu skóry – Argan & diamenty przy skórze suchej, zmęczonej, odwodnionej lub 3 oleje & diamenty jeśli borykasz się z problemami skórnymi takimi jak wypryski, przetłuszczanie skóry. 5-6 kropli serum zaaplikuj na opuszki palców i wykonaj delikatny masaż twarzy kolistymi ruchami wokół oczu, na czole, skroniach, następnie na policzkach, brodzie, wokół ust i nosa oraz na szyi, wykonując pociągnięcia całymi dłońmi od dekoltu po linię szczęki. Masaż rób bardzo delikatnie aby nie naciągać skóry. Podczas masażu drobinki diamentów w serum pobudzą mikrocyrkulację krwi pod skórą dzięki czemu skóra odzyskuje młody i świeży wygląd, dodatkowo rozświetlają skórę. Na ciało zaaplikuj krem do ciała Brilli Ante z diamentami. Przy nakładaniu kremu możesz również wykonać delikatny masaż ciała, zaczynając od stóp i przechodząc w górę w kierunku serca. Drobinki diamentów pobudzą skórę podczas masażu a drogocenne oleje i masło shea zawarte w kremie dogłębnie ją nawilżą i odżywią.