Aspar – Odżywczy zabieg na ciało

Krok pierwszy

Kurację odżywczą na ciało rozpocznij odprężającą kąpielą w ciepłej wodzie z dodatkiem kuli Aspar z płatkami róż. Kąpiel powinna trwać około 20-30 min.

Krok drugi

Po kąpieli wykonaj peeling ciała peelingiem Aspar z mlekiem oślim. Peeling odświeży skórę i przygotuje ją na kolejny etap pielęgnacji. Po peelingu spłucz ciało i delikatnie osusz.

Krok trzeci

Zapal masło do masażu Aspar i poczekaj aż jego porcja roztopi się. W tym czasie przygotuj maskę algową Szampan & Mleko. Wymieszaj proszek z 2-3 łyżkami przegotowanej wody i nałóż na twarz, szyję i dekolt. Jeśli porcja masła rozpuściła się, zgaś knot, wlej niewielką ilość masła na dłoń, jeśli nie jest za gorące to zacznij masaż całego ciała. Wcieraj masło dokładnie w skórę, jego podwyższona temperatura ułatwi wnikanie odżywczych składników masła. Po 15 minutach zdejmij maskę algową, przemyj skórę twarzy jednym z toników Idunn, odpowiednim dla Twojej skóry i również wetrzyj w nią niewielką ilość masła do masażu. Opuszkami palców wykonaj delikatny masaż twarzy. Twoja skóra będzie miękka, nawilżona i dogłębnie odżywiona.