Idunn – Zabieg ujędrniający na ciało

Krok pierwszy

Wykonaj peeling całego ciała peelingiem cukrowym Idunn z brązowym cukrem. Zmocz ciało pod prysznicem, nanieś peeling na dłonie i masuj skórę kolistymi ruchami. Zacznij od dłoni i przejdź w kierunku ramion, następnie brzuch, biodra i delikatnie dekolt. Następnie rozpocznij peeling nóg zaczynając od stóp , przesuwając się w kierunku ud i pośladków. Peeling oczyści skórę z zanieczyszczeń i martwego naskórka. Peeling zmyj krótkim prysznicem przemiennie zimną i ciepłą wodą , aby dodatkowo pobudzić krążenie .

Krok drugi  

Po prysznicu nałóż na skórę ujędrniający olej do ciała Idunn i wykonaj głęboki masaż skóry. Masuj ręce od dłoni w kierunku ramion, brzuch i biodra kolistymi ruchami oraz nogi od stóp w kierunku ud. Na nogach możesz zrobić lekki masaż drenujący, zrób poprzeczny wałeczek ze skóry i przesuwaj go w kierunku ud, powtórz tak kilka razy. Taki masaż pomaga w walce z cellulitem a ekstrakty roślinne m.in. z kawy zawarte w olejku Idunn wspomoże tę walkę.

Nasza rada: Codziennie nawilżanie skóry kremem Idunn a dodatkowo wykonanie Raz w tygodniu masażu ciepłym masłem Idunn wspomoże zachowanie jędrności skóry. Masaż ciepłym masłem Idunn dodatkowo wpływa odprężająco i relaksująco.